Dizileri

Milat
DİZİ, 2015

Milat

Büyük ve küçük harfleri ile dikkati çekecek olan yeni aksiyon dizisi ‘MİlaT’, MİT’in (Milli İstihbarat Teşkilatı) elemanlarıyla yabancı istihbaratçıların savaşını TRT 1 ekranına taşıyacak.Hamza karakterinin Asaf karakteri ile arasında olan bağ ise işin zevkli tarafından biri.

Detaylar..


Altındağlı
DİZİ, 2013

Altındağlı

Ekrem Altındağlı, nam-ı diğer “Başkan”, İstanbul'un önemli mafya patronlarından biridir. Tıpkı sokaklarda olduğu gibi, özel hayatında da derdi tasası bir türlü bitmek bilmez.

Detaylar..


Harem
DİZİ, 2012

Harem

Gani Müjde ve Tükenmez Kalem ekibinden muhteşem komedi... Mezopotamya’da bir halk; Basurlular. Basur sarayında, halkın can-ı gönülden sevdiği Sultan Küçük Esat. Birbirinden değişik, renkli kişiliklere sahip kadınlardan oluşan Küçük Esat’ın Harem’i. Harem’deki kadınların tek bir amacı var; Sultan Küçük Esat’a erkek bir çocuk doğurabilmek.

Detaylar..


Araf Zamanı
DİZİ, 2012

Araf Zamanı

Görevi uğruna aşkından, hayatından, insanlığından vazgeçmiş bir polis... Aşkı için savaşmaktan usanmayan, intikam duygusunun ele geçirdiği bir kadın... Sakladığı sırrın ağırlığıyla ezilmiş bir anne... Birbirlerine düşman bir baba-oğul...

Detaylar..


Sürgün Hayatlar
DİZİ, 2008

Sürgün Hayatlar

Mine... Evli olduğu adam yıllar önce esrarengiz bir şekilde kaybolmuş. Şimdi oğlunun ısrarlı soruları karşısında, ona bir baba figürü arıyor... Hiç tanımadığı birine güvenmek zorunda.

Detaylar..


Geniş Zamanlar
DİZİ, 2007

Geniş Zamanlar

Yönetmen Taner Akvardar , Serdar Akar Senaryo Mahinur Ergun Yapımcı Ata Türkoğlu Müzik Gökhan Kırdar Görüntü Yönetmeni Sami Saydan

Detaylar..


Yaprak Dökümü
DİZİ, 2006

Yaprak Dökümü

Ali rıza bey; Emekli bir kaymakam. Yıllarca namusu, şerefi ve ailesi için çalışmış bir baba. Hayriye hanım; Bu zamana kadar eşinin kararlarına hep saygıda bulunmuş, ailesinin birliğinin ve çocuklarının mutluluğunun bozulmaması için yeri geldiğinde Ali Rıza beye bile sert çıkmıştır.

Detaylar..


Hacı
DİZİ, 2006

Hacı

Kayseri’nin ileri gelenlerinden Hayrullah Gesili'yi (Hacı), cuma namazı sonrası yapılan savaş karşıtı eylemde kötü bir sürpriz beklemektedir. Hacı'nın küçük oğlu Ahmet Gesili radikal çıkışlarıyla, Albay Zafer Atabay'ın tepkisini çeker.

Detaylar..


Gizli Patron
DİZİ, 2006

Gizli Patron

Yönetmen Raşit Çelikezer Senaryo Mustafa Uğur Yağcıoğlu Yapımcı Nesim Şahin Müzik Fatih Ihlamur

Detaylar..


Şifre
DİZİ, 2005

Şifre

Dış kaynaklı terör guruplarından beslenen 'Kudüs Savaşçıları'nın eylemleri pervasızca sürerken, olayların üzerindeki esrar perdesini, perde arkasını ve faillerini tespit etmeye çalışan emniyet içindeki bir gurup istihbaratçı ile, birkaç gazeteci ve bilim adamının mücadelesini anlatıyor.

Detaylar..


Naciye'yi Kim Sevmez
DİZİ, 2005

Naciye'yi Kim Sevmez

Karadeniz’de kadınların çilesi bitmez. Doğu Karadeniz’in tek geçim kaynağı diyebileceğimiz çay, kadınların emeğiyle toplanır... Baba evinde çalışmaya başlayan kızların kocaevinde de kaderleri değişmez. Naciye, Rize’nin Pazar ilçesinde altı çocuklu bir ailenin tekne kazıntısıdır.

Detaylar..


Gece Yürüyüşü
DİZİ, 2004

Gece Yürüyüşü

Nahide ile boşanma kararı alan Sinan, eski arkadaşı Tülin'in aracılığı, ile Nilüfer ve Cüneyt çiftinin alt katındaki daireyi kiralayıp orada yaşamaya başlar. Tülin'deki bilinmez hastalık onu hayata karşı dalgacı ve yumuşak yapmış ve sevdiği insanların mutluluğuna adamaya yöneltmiştir.

Detaylar..


Bir Dilim Aşk
DİZİ, 2004

Bir Dilim Aşk

Eşini kaybeden Nehir altı yaşındaki kızıyla beraber yaşayan bir pastane işletmecisidir. Ferit ünlü bir estetik cerrahtır bir gün yolları kesişir ve aralarında büyük bir sürtüşme başlar. Ancak bu sürtüşme başlayacak yeni bir ilişkinin habercisidir.

Detaylar..


Gurbet Kadını
DİZİ, 2003

Gurbet Kadını

İstanbul'un kendi halinde bir mahallesinde, iki çocuğuyla kendi halinde yaşamaya çalışan dul bir kadın; Elif yıllar önce kocasından boşanmış, o zamandan beri ailesini tek başına ayakta tutmayı başarmış. Boşandıklarından beri ne kendisi, ne çocukları kocasından bir haber alamamış. Artık yalnızlığa alışmış, hayatında bir erkeğin olmamasını kanıksamış.

Detaylar..


Canım Kocacığım
DİZİ, 2002

Canım Kocacığım

Senaryo Gül Abus Semerci Görüntü Yönetmeni Ümit Ardabak Tür Dram

Detaylar..


Hırsız
DİZİ, 2001

Hırsız

Adil Alemdar (Mehmet Aslantuğ) ünlü bir televizyon starıdır. Baba yadigarı emektarı Sırrı (Müjdat Gezen) ile yaşamaktadır. Gözde bir bekar olan Adil'in Sırrı'dan başka hiç kimsenin bilmediği bir işi daha vardır!

Detaylar..


Derman Bey
DİZİ, 2001

Derman Bey

Yönetmen Melih Gülgen Senaryo Tülay Bilginer Yapımcı Cem Akyoldaş , Barbaros Canlı Müzik Cahit Berkay

Detaylar..


İmparator
DİZİ, 2000

İmparator

Yönetmen İbrahim Tatlıses Senaryo İbrahim Tatlıses , Soner Pehlevan Görüntü Yönetmeni Mahmut Yumuşak

Detaylar..


Nilgün
DİZİ, 1999

Nilgün

Nilgün, çiftliklerinde babası Orhan, abisi İhsan ve babasının küçükken araba ile çarptığı kimsesiz olduğu için eve getirdiği Ömer ve yardımcıları ile birlikte yaşamaktadır. Babası Nilgün’ü pamuk prenses gibi yetiştirmiştir. Nilgün ile Ömer birbirleriyle anlaşamaz görünürler fakat aslında içten içe birbirlerini sevmektedirler.

Detaylar..


Çılgın Bediş
DİZİ, 1996

Çılgın Bediş

1996 yılından 1999 yılına kadar Kanal D'de, 2001 yılında ise Show Tv adlı televizyon kanallarında gösterilmiştir. Pazartesi akşamları yayınlanan dizi, günümüze dek verilen tekrar yayınlarında da ciddi bir reyting almıştır. Başrollerini Yonca Evcimik, Çiçek Dilligil ve Cenk Torun'un paylaştığı dizide, Balşak Sayan'da Başak karakterini canlandırmıştır.

Detaylar..


Fırat
DİZİ, 1996

Fırat

Yönetmen İbrahim Tatlıses Tür Arabesk, Dram, Duygusal, Macera Ülke Türkiye

Detaylar..

Başak Sayan İletişim

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Başak Sayan Sosyal Medya